Download Uśmiechajcie Się Dziewczę Ta (Lächelt Ihr Mädchen) - Trubadurzy - Krajobrazy (Vinyl, LP, Album) album flac mp3


1971
Label: Pronit - SXL 0470/530,Pronit - SXL 0470
Uśmiechajcie Się Dziewczę Ta (Lächelt Ihr Mädchen) - Trubadurzy - Krajobrazy (Vinyl, LP, Album)

Trubadurzy – Usmiechajcie sie dziewczeta – tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie. Sprawdź słowa piosenki Usmiechajcie sie dziewczeta Trubadurzy, zobacz teledysk. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. uśmiechajcie się .

 · A Wasi oprawcy się z Was śmieją dzisiaj, nie śmiała się bita Marysia. To nie był koszmar senny, to się działo rzeczywiście, dyrektorzy MBP katowali osobiście! Ref.: Moja mała dziewczynko z AK, nosisz tajne rozkazy, warkocze i sukienki. Spotykam Cię w moich snach. walczysz za kraj, a Twój uśmiech taki piękny. (x2).

 · Ojciec mi mówił, że jak dostanę okres, to przestanie. Mam na imię Ewelina Głowacka. Urodziłam się w Koszalinie, mam 37 lat. Jestem pierwszym dzieckiem Bożeny i Rolanda Lesiaków. Moja mama, Bożena Lesiak, zaczęła się spotykać z Rolandem Lesiakiem i zaszła w ciążę. Pobrali się w kwietniu roku, ja urodziłam się w czerwcu.

 · Majka (G e C D) Gdy jestem sam, myślami biegnę. Do mej najdroższej, jak rzeka wiernej. Majka, nie jestem Ciebie wart. Majka, zmieniłbym dla Ciebie cały świat. Choć dni mijają i czas ucieka. Ty jesteś wierna, wierna jak rzeka. Majka, nie jestem Ciebie wart Byłaś mą gwiazdą, byłaś mą wiosną.

Uczyła mnie mama, bym się nie bał chama, Kształciła mnie matka na historii świadka, Uczyła mnie mama, bym się nie bał chama, Bo cham to jest cham i boi się sam! Komentarze (0) Dodali do ulubionych (0) Historia zmian tekstu (4) Liczba wypowiedzi: 0 Liczba użytkowników: 0.


Various - Dancemania Bass #5 (CD) Friendship (Remastered) - Aviators (6) - The Lost Songs (File, MP3) Involution - Sam Rivers - Dimensions & Extensions (CD, Album)

3 Replies to “Uśmiechajcie Się Dziewczę Ta (Lächelt Ihr Mädchen) - Trubadurzy - Krajobrazy (Vinyl, LP, Album)”

  1. Uśmiechajcie Się Dziewczę Ta = Lächelt Ihr Mädchen Written-By – R. Poznakowski*, W. Patuszyński* B3: Inna Niż Wszystkie = Du Bist Anders Als Alle Written-By – K. Winkler*, M. Lichtman* B4: Zrób To Dla = Tu's Für Mich Written-By – K. Winkler*, K. Krawczyk*, M. Lichtman* B5: Krajobrazy = Landschaften Written-By – J. Kondratowicz Offer Count: 4.

  2.  · Trubadurzy - Uśmiechajcie się dziewczęta - album: 1. Uśmiechajcie się dziewczęta – Ryszard Poznakowski, Marek Głogowski 2'35" 2. Kochana – mel. ludowa, Janusz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *